سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.pozsazan.com.

فروشگاه پوزسازان تمامی محصولات خود را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می‌فروشد .
هنگام ارسال محصول از طرف فروشگاه پوزسازان کالا توسط کارشناسان ما بررسی و تست خواهد شد و در صورت اطمینان از سالم بودن محصول برای خریدار ارسال میشود.

هر کالایی که از فروشگاه پوزسازان خریداری می‌کنید دارای مهلت تست ۴۸ ساعته ‌می‌باشد ، یعنی زمانی که اداره پست بسته را تحویل شما می‌دهد ، ۴۸ ساعت مهلت دارید کالا را تست کنید و در صورت هر گونه مشکل از طریق بخش پشتیبانی به ما اعلام کنید ، در صورت رفع نشدن مشکل کالا ، هزینه برگشت پستی برعهده فروشگاه پوزسازان است .
در صورت که خریدار آسیبی به کالا وارد کند یا تمام محتویات کالا را همراه کالا ارسال نکند به دلیل معیوب بودن کالا یا مرجوعی سلیقه‌ی پوزسازان می‌تواند کالا را برای خریدار دوبار ارسال کند یا خریدار را جریمه کند،و پوزسازان هیچ گونه تعهدی در چنین شرایطی نسبت به خریدار ندارد.
در صورت نارضی بودن از کالا و یا مرجوعی سلیقه‌ی از طرف خریدار هزینه پست برعهده مشتری است ، چنانچه مهلت تست ۴۸ ساعته تمام شود و هرگونه گزارش مشکل ، مرجوعی و معیوب بودن کالا از طرف خریدار وارد نمی‌باشد و فروشگاه پوزسازان هیچگونه مسئولیتی را برعهده نمیگیرد .

کالاهایی که پلمپ هستن در صورت باز شدن توسط خریدار شامل تست ۴۸ ساعته نمی‌شوند و فقط در صورتی می‌توان کالا رو مرجوع کرد که کالا مشکل سخت افزاری داشته باشد ، مهلت گزارش مشکل برای این نوع خدمات ۲۴ ساعت بعد از تحویل کالا از اداره پست میباشد.

در صورتی که کالا شرایط مرجوع کردن را داشته باشید ( که باید توسط کارشناسان ما تایید شود ) ۲۴ ساعت مهلت دارید کالای مرجوعی را از طریق پست برای پوزسازان ارسال کنید، چنانچه بعد از ۲۴ ساعت موفق به ارسال کالا نشدید فروشگاه پوزسازان می‌توانید کالای مرجوعی مشتری را قبول نکند و مسئولیت آن را برعهده نگیرد .

در صورت مرجوع کردن کالا توسط خریدار بنا به هر دلایلی ، مشتری موظف است تا زمانی که بسته به دسته فروشگاه پوزسازان می‌رسد صبر کند و زمانی که پوزسازان بسته مرجوعی را تحویل گرفت و همان کالای ارسال شده بود پوزسازان موظف است طی 48 ساعت تا 72 ساعت آینده مبلغ را برای مشتری مرجوع کند و یا در صورت تمایل خریدار ، کالا را تعویض کند.

ارسال سفارش‌ها در روزی‌های کاری انجام می‌شود که شامل تعطیلی‌های رسمی نمی‌شود.
کالاهای که از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند زمان تحویل را نمی‌توان دقیق اعلان کرد معمولا ۳تا ۱۰ روز بستگی به آدرس متفاوت است، تحویل کالا ها بنا به دلایلی از طرف اداره پست ممکن است از زمان تخمینی بیشتر طول بکشد که در این موارد فروشگاه پوزسازان هیچگونه دسترسی ندارد و مشتری باید برای تحویل کالای خود از طرف اداره پست صبر کند .

هنگام خرید و پر کردن مشخصات گیرنده چنانچه آدرس و نشانی ، ناقص یا نامفهوم باشد مسئولیت تحویل بسته به گیرنده‌ی اشتباهی با خریدار است و فروشگاه پوزسازان در این موارد هیچگونه دسترسی به شرکت‌های پستی ندارد
در صورت برگشت بسته بخاطر اشتباه بودن آدرس هزینه پست دوباره بر عهده خریدار است .
در صورتی که مشخصات و آدرس گیرنده درست باشد و بسته از طرف اداره پست تحویل گیرنده نامشخص داده شود فروشگاه پوزسازان موظف است پیگیری های لازم را از اداره پست انجام دهد تا کالا به گیرنده واقعی تحویل داده شود و خریدار در این مدت باید منتظر بماند تا تکلیف بسته مشخص شود.
کالای استوک و دست دوم شامل دستگاه پایانه‌های فروشگاهی می‌شود تعدادی از مدل‌ها استوک و دست دوم هستند که در قسمت توضیحات کالا و یا ویژگی کالا موقع خرید میتوان مشاهده کرد که کالا اکبند یا استوک و دست دوم است،خریدار باید به این قسمت‌ها موقع خرید توجه کند،زیرا کالا به علت استوک و دست دوم بودن قابلیت مرجوع شدن ندارد،
هیچ کدام از کالا بعد از باز شدن پلمپ به دلیل انصراف از خرید قابل مرجوع نیست.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم، آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه است.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما هرگز به اشتراک داده نخواهد شد

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را وارد کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند و از مراجع قانونی درخواست شود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه